January 26, 2022, 09:28:45 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Предложения ?  (Read 12844 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Formаl
Forum Legend
**

Рейтинг: +5/-11

Rexar & AssBraker & Formal

View Profile WWW
« Reply #15 on: November 28, 2009, 08:08:40 AM »

Кфо да пише човек за промени като после пак сащия сервер  Embarrassed
RePLaY
Forum Legend
**

Рейтинг: +7/-8

View Profile
« Reply #16 on: November 28, 2009, 08:12:03 AM »

трябва да се изслушва  щом пише предложения напиши нещо пък той може да го удобри

Hero:RePLaY,RePLaYkA,RePLaY4o   !
Formаl
Forum Legend
**

View Profile WWW
« Reply #17 on: November 28, 2009, 08:18:43 AM »

а така аз да ви кажа наи добре ще е бк 84 рр мах       см/елф 90          мг 101рр   

Е ТФА Е МАИНА Grin

Ся ставам такаче...
RePLaY
Forum Legend
**

View Profile
« Reply #18 on: November 28, 2009, 09:29:31 AM »

дада мг 101рр 600точки... мисля че не може на 1 герой по различев рр

Formаl
Forum Legend
**

View Profile WWW
« Reply #19 on: November 28, 2009, 09:37:24 AM »

маи и ти ся ставаш Grin Grin Grin Grin
MpaBka
noobie

Рейтинг: +0/-0

MpaBka ; GuFFy

View Profile
« Reply #20 on: November 28, 2009, 09:50:38 AM »

Аз предлагам да се реши проблема с бъговоте!

Незнам дали някой е разбрал,но в сарвара преди да го реснат имаше Сшадол Бъг(може да си дигаш прастените и огарлиците +9+HP recovary 4%,може и да си правиш бокс +1 и +2).Един от тези който се възползва беше GodFater.Спорем мен тва треа се премахне шот няма никаф смисал от него в хард сървар.Също така точно 1-2 преди да го реснат ми казаха бъг за крила как да стават за квот херо изка6 +luck+ML+HP recovary 4% и след тва веднага стават на 11.Още един бъг от който нема смисал.

DarkSun
Forum Legend
**

Рейтинг: +12/-7

View Profile
« Reply #21 on: November 28, 2009, 10:15:35 AM »

Незнам дали някой е разбрал,но в сарвара преди да го реснат имаше Сшадол Бъг(може да си дигаш прастените и огарлиците +9+HP recovary 4%,може и да си правиш бокс +1 и +2).Един от тези който се възползва беше GodFater.Спорем мен тва треа се премахне шот няма никаф смисал от него в хард сървар.Също така точно 1-2 преди да го реснат ми казаха бъг за крила как да стават за квот херо изка6 +luck+ML+HP recovary 4% и след тва веднага стават на 11.Още един бъг от който нема смисал.

дрън дрън

Мисля че Shadow bug наицтина трябва да се оправи да не го използват, а такъв бъг за крила несъществува, ако ти кажа че като метнеш даден бокс под определен ъгъл и на точно определени координати ще ти падне еди какъв си предмет ще ми повярваш ли ?

Невярвайте че има схеми за въртене и вдигане на предмети защото няма такава както и на другите глупости които се дрънка в сървара

Някой пусна на жените мухата, че и те трябва да изпитват удоволствие от секса...
Formаl
Forum Legend
**

View Profile WWW
« Reply #22 on: November 28, 2009, 10:15:55 AM »

WTF
doberman
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile
« Reply #23 on: November 29, 2009, 01:43:26 AM »

предлагам да се направят повече спотове ..  Wink Wink Smiley
HardstyleR
Forum Legend
**

Рейтинг: +0/-7

View Profile
« Reply #24 on: November 29, 2009, 03:20:39 AM »

дрън дрън

Мисля че Shadow bug наицтина трябва да се оправи да не го използват, а такъв бъг за крила несъществува, ако ти кажа че като метнеш даден бокс под определен ъгъл и на точно определени координати ще ти падне еди какъв си предмет ще ми повярваш ли ?

Невярвайте че има схеми за въртене и вдигане на предмети защото няма такава както и на другите глупости които се дрънка в сървара

АХахА тфа самоче за крилата направо много ме развесили  Grin Grin Как може се варзвате на такива простотий .. Тфа за шадал баг че си го има си го има но ви предопреждавам не го пробвайте.. Ще имате последствия  Grin Grin Аз вече пробвах един пат  Grin Grin Grin Grin Grin
Osiris
Guest
« Reply #25 on: November 29, 2009, 02:25:54 PM »

Exp. system -2 в парти-70 exp.,3-75,4-80,full-85 every weekend-double exp така хората няма да се стискат за парти щото фаида има а и ще има кои да сабира зена :Д
RePLaY
Forum Legend
**

View Profile
« Reply #26 on: November 29, 2009, 02:34:07 PM »

в mu2 мисля че още не е оправено зена но тук е оправено поне

Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: