July 09, 2020, 06:16:53 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Предложения VOL.4  (Read 3643 times)
0 Members and 3 Guests are viewing this topic.
Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +11/-8

View Profile
« Reply #15 on: April 14, 2020, 10:25:05 AM »

Ще има изцяло нова схема на дупките стадиум
Точките за рес ще бъдат променени
Вип статуса ще бъде вече само за акаунт

п.с. Йоане имаше доста нови неща по време на целия сезон но такива като тебе дето цъкат 1-2 месеца в началото няма как да ги видят а и не знам кво очаквате на тази версия накви чудеса ли ?
За сега добре, въпреки че можеше да орежеш още точките. Това експи ако остане найстина ще сме макс рес за най-много седмица с каквито и да са промените по спотовете, така че е необходимо да намалиш според мен най-малко на 50х, 40х също ще е ок.
Инвазията би трябвало да е на 2 часа и да не са много златните. Нещо от сорта на 12 гоблина, 8 робота и 5 дракона. Тези цифри ще попречат да сме много хора фул айтъми още първия хоф. Също може да се дигне доста кръвта на драконите, не елфка с мана лос да го сваля за 1-2 минути.. Да има смисъл да се събираме на групи за тея дракони, а който иска да си фарми сам ще ходи за гоблини..
« Last Edit: April 14, 2020, 11:09:11 AM by Stealth » Logged
Antikonti
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #16 on: April 14, 2020, 01:40:49 PM »

Хрумна ми още нещо да се стакват различни итеми за улеснение 10пера и чаос става 10пера на едно място. По същия начин за сатаните ангелите жевелите(за та трейд улеснение) и да ги направиш обратно на 10 места по същия начин чаос и стакнатия итем.
DqdoMraz
noobie

View Profile Email
« Reply #17 on: April 14, 2020, 08:19:17 PM »

И най-важния въпрос, аутобъфа ще работи ли?
+1 за ауто бъф. Един въпрос към Stealth дето и той ще играе има няма 1 месец--> Според теб кое би задържало хората в сървъра АФК +5 дена на спот или активен админ с множество евенти? Айде стига сте говорили глупости,че намалянето на XP ще допринесе за развитието на сървъра.
Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +11/-8

View Profile
« Reply #18 on: April 14, 2020, 08:58:46 PM »

+1 за ауто бъф. Един въпрос към Stealth дето и той ще играе има няма 1 месец--> Според теб кое би задържало хората в сървъра АФК +5 дена на спот или активен админ с множество евенти? Айде стига сте говорили глупости,че намалянето на XP ще допринесе за развитието на сървъра.
Файнд и рейс евенти ще задържат хората в сървъра според теб, така ли?.. Я да се стегнеш малко и без излишни коментари като нямаш никва градивна идея в главата, а само критики. Никои не игрие МУ, чакащ с нетърпение да влезе админа да му прави евенти бе пич. Ти да не си на 9 да ти се организират забавления.. ХОФ-а е достатъчен, може да се добави някакъв Гилд евент, но това не зависи от мен.
Аз главно настоявам сървъра да придобие някакси по-хард вид, да се намалят точките и броя на златните, експ и т.н., така че те оставям сам да си отговориш трябват ли му според мен на сървъра множество евенти. Активен админ - да!
DqdoMraz
noobie

View Profile Email
« Reply #19 on: April 14, 2020, 09:11:59 PM »

Файнд и рейс евенти ще задържат хората в сървъра според теб, така ли?.. Я да се стегнеш малко и без излишни коментари като нямаш никва градивна идея в главата, а само критики. Никои не игрие МУ, чакащ с нетърпение да влезе админа да му прави евенти бе пич. Ти да не си на 9 да ти се организират забавления.. ХОФ-а е достатъчен, може да се добави някакъв Гилд евент, но това не зависи от мен.
Аз главно настоявам сървъра да придобие някакси по-хард вид, да се намалят точките и броя на златните, експ и т.н., така че те оставям сам да си отговориш трябват ли му според мен на сървъра множество евенти. Активен админ - да!
Ми на мен и админ и ХоФ даже не ми трябва.Ама бих се пуснал на PvP евевнт в давиас,Гилд срещу Гилд,Масов килл евент в замъка и т.н. Та хард сървър ти дори няма как да се класираш в такъв и приемете,че всичко от х5 нагоре е МИД и ФЪН.Като искате хард 3гоблина,2 зайкана,1 дракон. ХП х1,2,3 и да играем по 5 години в сървъра.
vlqdo
noobie

View Profile
« Reply #20 on: April 15, 2020, 01:52:06 PM »

Здравейте на всички , аз също има какво да добавя по темата , бих предложил да има и гилд уарове тогава играта е много по интересна , развиват се допълнителни герои който е играл така знае , и точките на гилда в сайта да определят кой гилд е най добър а не най многото ресове ! И подкрепям идеята за действаш админ който да прави различни евенти , било файнд или рейс , ще има по голма активност и няма всички "ВИП" да стоят афк ще има възможност и за по слабите играчи да се реализират по бързо . Също така нека не чакаме края на сезона за по висок левел итеми ...

П.П. ще си позволя да търпя само градивни критики ( разбирачите да мълчат)

Поздрави , приятна игра и усмихнат ден !
BGWARRIOR
noobie

View Profile
« Reply #21 on: April 26, 2020, 10:55:40 AM »

Предложението ми е от  следващия сезон да имаме възможност да теглим обратно fruit депозирани в сайта. Както и вече бях споменал, да може да депозираме и теглим динота, сатани, пера, box of luck, ангелчета покани за bc6 & ds4

Евала Владо! Smiley
Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: