November 30, 2021, 02:32:15 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Предложение за следващия сезон!  (Read 3407 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
chess91
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« on: November 18, 2019, 03:08:54 AM »

Имам няколко предложения за следващия сезон, нека админът да прецени дали си струват.  Идеята ми е да се направи бавен , хард сървър. 200 точки на рес! 24 реса макс, като ще се вдигат в началото с по 2 реса на седмица а после с по 1, докато се достигне до  50 реса, и това ще е максимума! Според мен играта е стратегически най-интересна с по-малко точки за разпределяне! Му-то е създадено да бъде бавна игра на търпение , фън сървърите са гавра с играта! Инвазиите трябва да са максимум на 4 часа  и да има не повече от 3 златни , които да са трудни са кил. Това ще принуди играчите да се обединяват в началото, а после и самите гилдии да се конкурират. Камъните трябва да падат рядко, но шансовете им да са поне 60% за лайф, и поне 55% за соул без лък.
WinX
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +6/-58

View Profile
« Reply #1 on: November 19, 2019, 08:16:51 AM »

добри идеи , особено това за инвазията
Pages: [1]
  Print  

Jump to: