October 16, 2019, 05:56:19 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: MuOptinet Old Spawns vs MuOptinet Current Spawns  (Read 2769 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
November
Guest
« Reply #15 on: May 30, 2019, 02:36:26 PM »

Да се намалят spot или xp, защото ако е 80(week 100) +VIP  xp точно на 4 ден съм 10 реса, ако това ще е първоначалния max, както всеки сезон.

Тука ще предложа нещо ново, което заслепените няма и да се опитват да разберат - удължаване на началния период, а именно повече ресове.
20 max res с намален xp (60), week bonus xp да няма първия месец-два, а vip-a да дава maximum 10 xp.
Намалени spot.
За да не са прекалено много точките - също  да се намалят. Така ще трябва да си пораздвижите малко сивите вещества, за да измислите нещо ново, а не фиксираните Ви точки които ползвате от 4-5 сезона насам.

Да се направят:
BK-230
ME-250
SM-270+30 vit
MG-290

Като на max(20rr), ще имате 1k точки повече сравнение със старите, което не е болка за умиране, просто да е нещо различно от предните 5-6 год...

Ти като имаш време да рескаш и да максваш 3 седмици, некой хора работят ебът приятелките си и излизат на кръчми. Дали ти си в това полезрение низнъм, ама в всеки сървар те засичам и правиш впечатление освен на добър играч и като играч който не обича да спи Huh

Мен не ми бери грижи, за всичко си имам време.
Като си толкова зает защо изобщо започваш?Ако не се лъжа servr-a издържа по 350 дни +/-, кои те кара да бързаш?
Нямате време да играете за това и онова, обаче няколко индивида които за всичко са против изкараха цяла година в сървъра с по 4 героя? (Ще се познаете)
За намаляне на точките и повече ресове първоначално!Против намаляне на ескпа.
REVIVAL1
noobie

Рейтинг: +1/-1

View Profile Email
« Reply #16 on: May 30, 2019, 03:36:38 PM »

Нември.. Ти нямаш думата квато манджа ти сипят такава ще я ядеш. Всички искат да им е лесно но най много ти. Понеже си слаботелесен. И умствено изостанал .и не можеш да развиеш 1 герой всеки сезон бъгва кончета и динота и се мисли за велик а като иде на хофа е 3-0 винаги. От такива играчи като тебе дето се друсат по цял ден и киснат във МУто се отказаха много хора. Не че ти самия си отказавал хора да играят. Понеже ти си маловажна личност на която целия серар се смее. Но продалжавай да ни забвляваш .СТАВШ ЗА КЛОУН..
RePLaY
Forum Legend
**

Рейтинг: +7/-8

View Profile
« Reply #17 on: May 30, 2019, 04:57:38 PM »

Аз съм ЗА намалянето на точки, но не знам как биха реагирали някои играчи, може да им стане много "hard"  Shocked

Hero:RePLaY,RePLaYkA,RePLaY4o   !
ANACONDA
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +3/-24

HardToKiLL

View Profile
« Reply #18 on: May 30, 2019, 06:30:30 PM »

Твърдо против намалянето.

Имало едно таралежче, което дишало през гъза си. Вървяло вървяло, седнало и умряло.
November
Guest
« Reply #19 on: May 30, 2019, 06:55:39 PM »

Нември.. Ти нямаш думата квато манджа ти сипят такава ще я ядеш. Всички искат да им е лесно но най много ти. Понеже си слаботелесен. И умствено изостанал .и не можеш да развиеш 1 герой всеки сезон бъгва кончета и динота и се мисли за велик а като иде на хофа е 3-0 винаги. От такива играчи като тебе дето се друсат по цял ден и киснат във МУто се отказаха много хора. Не че ти самия си отказавал хора да играят. Понеже ти си маловажна личност на която целия серар се смее. Но продалжавай да ни забвляваш .СТАВШ ЗА КЛОУН..
И теб те отказах няколко пъти сега пак лаеш преди старта а после ще викаш трия играта.Аз поне ставам за нещо а ти?
Sugar
noobie

Рейтинг: +2/-7

View Profile
« Reply #20 on: May 30, 2019, 08:25:21 PM »

Аз мога да поспоря че е слаботелесен  Grin а ти БретОн освн да ни забавляваш за какво друго ставаш
Ryan
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-11

View Profile WWW Email
« Reply #21 on: June 01, 2019, 05:35:57 PM »

Взимам пуканкитиЕЕЕ Grin Grin Grin
Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: