January 18, 2022, 09:33:41 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: [1] 2
  Print  
Author Topic: MuOptinet Old Spawns vs MuOptinet Current Spawns  (Read 12457 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
RePLaY
Forum Legend
**

Рейтинг: +7/-8

View Profile
« on: May 20, 2019, 03:18:06 PM »

Става ми носталгично като си спомням спауновете и спотовете преди години в сървъра. Какво е вашето мнение относно спауновете? Аз лично смятам, че преди бяха много добре направени и структурирани, а сега 70% са събрани натикани до стената, а Arena трябва да бъде по хаотична, сега спауновете ми напомнят на Япония, направено всичко като по книга, стриктно. Също така има много мобове, с които могат да се направят иновативни спаунове, които да разнообразят gameplay-a. Старите играчи могат да отговорят най-добре.

Hero:RePLaY,RePLaYkA,RePLaY4o   !
Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +11/-9

View Profile
« Reply #1 on: May 22, 2019, 12:37:38 PM »

Нали бро.. бк и елф рескат по-бързо от см и мг по този начин, което не е логично!
November
Guest
« Reply #2 on: May 22, 2019, 02:51:44 PM »

Нали бро.. бк и елф рескат по-бързо от см и мг по този начин, което не е логично!
Stealthe ако ти дам БК 100 реса дали ще реснеш по-бързо от МГ Huh Вие съвсем говорите глупости бре..МГ/СМ за 2часа и 30 мин правя от 0 до 350.Откъде дойдохте такива играчи и разбирачи ми става мноого забавно! Grin Grin Grin Grin Grin
November
Guest
« Reply #3 on: May 22, 2019, 02:56:52 PM »

Тук не съм съгласен, със см-то ресвам за няма и 4 часа с вип, от тва по бързо няма накъде, в давиас  със евила хващаш два спота, в лт 3 и на 100 лвл си ЛТ7 до 200 от там на пръснати сс в арена има два спота или в клетка на орки хващаш и тарканци, за елф и бк има 1 сорсъри и още два на които се дига много бързо. Остават Мега кръст пръснати и събрани, както и орки. От тва по балансирано не виждам.
Те нема как да знаят е баче...Трябва да си влезнал да видиш новите спотове та да говориш...Те още са на 20 реса Roll Eyes
RePLaY
Forum Legend
**

View Profile
« Reply #4 on: May 22, 2019, 03:16:37 PM »

Някои spawnove са много еднотипни, например в Arena има 6 spawna само с Orc Warrior. Или друг пример е еднотипността, според мен ще е хубаво да се комбинират повече и по-различни monsteri на един spawn. Може да се смеси spawn с Melee + Range монстери, може да са различен Lvl.

Пример за spawn - на големия спот, (както му викахме преди, там дигахме 3 партита, защото имаше много монстери). Нека да си останат Orc Warrior, но може да се добавят 2 Archer-a, 2 Elite Orc-a и 1 Spirit Knight, да се върне популярността като преди.

3x7r3m1s7a
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-2

View Profile Email
« Reply #5 on: May 22, 2019, 06:42:50 PM »

+1, Определено има нужда от освежаване сървъра, нека Владо прецени как и с какво да ги промени. Относно вдигането - прекалено лесно е..
Stealth
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #6 on: May 22, 2019, 09:05:23 PM »

Stealthe ако ти дам БК 100 реса дали ще реснеш по-бързо от МГ Huh Вие съвсем говорите глупости бре..МГ/СМ за 2часа и 30 мин правя от 0 до 350.Откъде дойдохте такива играчи и разбирачи ми става мноого забавно! Grin Grin Grin Grin Grin
Става съпрос за рескане на 0 реса и за да ти стане още по-забавно, тикво такава, си помисли ако на един и същ спот (събран) едновремено бият см и елф например еднакви 0 ресови герои, кой ще ресне първи?
« Last Edit: May 22, 2019, 09:09:30 PM by Stealth » Logged
RePLaY
Forum Legend
**

View Profile
« Reply #7 on: May 23, 2019, 01:34:42 PM »

Друг проблем е, че има много спаунове, а според мен трябва да са по-малко с повече монстери, за да бият 2 партита на 1 място и да си ловят не всеки да си вземе ъгъл и да си забие с партито, трябва да се съживи малко gameplay-a. Преди спауновете си бяха добре и все реват хората, че бавно се дигало и че няма спаунове и Владо ви нагажда на акъла и ви добавя спаунове та да рескате за 2 часа...

chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +18/-48

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #8 on: May 30, 2019, 12:43:24 AM »

Да се намалят spot или xp, защото ако е 80(week 100) +VIP  xp точно на 4 ден съм 10 реса, ако това ще е първоначалния max, както всеки сезон.

Тука ще предложа нещо ново, което заслепените няма и да се опитват да разберат - удължаване на началния период, а именно повече ресове.
20 max res с намален xp (60), week bonus xp да няма първия месец-два, а vip-a да дава maximum 10 xp.
Намалени spot.
За да не са прекалено много точките - също  да се намалят. Така ще трябва да си пораздвижите малко сивите вещества, за да измислите нещо ново, а не фиксираните Ви точки които ползвате от 4-5 сезона насам.

Да се направят:
BK-230
ME-250
SM-270+30 vit
MG-290

Като на max(20rr), ще имате 1k точки повече сравнение със старите, което не е болка за умиране, просто да е нещо различно от предните 5-6 год...
3AXAP4ETO
noobie

Рейтинг: +0/-2

View Profile
« Reply #9 on: May 30, 2019, 12:49:55 AM »

Да се намалят spot или xp, защото ако е 80(week 100) +VIP  xp точно на 4 ден съм 10 реса, ако това ще е първоначалния max, както всеки сезон.

Тука ще предложа нещо ново, което заслепените няма и да се опитват да разберат - удължаване на началния период, а именно повече ресове.
20 max res с намален xp (60), week bonus xp да няма първия месец-два, а vip-a да дава maximum 10 xp.
Намалени spot.
За да не са прекалено много точките - също  да се намалят. Така ще трябва да си пораздвижите малко сивите вещества, за да измислите нещо ново, а не фиксираните Ви точки които ползвате от 4-5 сезона насам.

Да се направят:
BK-230
ME-250
SM-270+30 vit
MG-290

Като на max(20rr), ще имате 1k точки повече сравнение със старите, което не е болка за умиране, просто да е нещо различно от предните 5-6 год...

Ти като имаш време да рескаш и да максваш 3 седмици, некой хора работят ебът приятелките си и излизат на кръчми. Дали ти си в това полезрение низнъм, ама в всеки сървар те засичам и правиш впечатление освен на добър играч и като играч който не обича да спи Huh
Stealth
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #10 on: May 30, 2019, 01:09:29 AM »

Да се намалят spot или xp, защото ако е 80(week 100) +VIP  xp точно на 4 ден съм 10 реса, ако това ще е първоначалния max, както всеки сезон.

Намалени spot.
За да не са прекалено много точките - също  да се намалят. Така ще трябва да си пораздвижите малко сивите вещества, за да измислите нещо ново, а не фиксираните Ви точки които ползвате от 4-5 сезона насам.

Да се направят:
BK-230
ME-250
SM-270+30 vit
MG-290

А дано! Идеята с точките е черешката на тортата, направо така ще им се размешат картите, че ще превъртят от злоба, само гледай!
« Last Edit: May 30, 2019, 01:27:58 AM by Stealth » Logged
chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +18/-48

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #11 on: May 30, 2019, 01:25:12 AM »

Намалени spot.

Да се направят:
BK-230
ME-250
SM-270+30 vit
MG-290

Ти като имаш време да рескаш и да максваш 3 седмици, некой хора работят ебът приятелките си и излизат на кръчми. Дали ти си в това полезрение низнъм, ама в всеки сървар те засичам и правиш впечатление освен на добър играч и като играч който не обича да спи Huh

Мен не ми бери грижи, за всичко си имам време.
Като си толкова зает защо изобщо започваш?Ако не се лъжа servr-a издържа по 350 дни +/-, кои те кара да бързаш?
Нямате време да играете за това и онова, обаче няколко индивида които за всичко са против изкараха цяла година в сървъра с по 4 героя? (Ще се познаете)
RePLaY
Forum Legend
**

View Profile
« Reply #12 on: May 30, 2019, 03:28:07 AM »

Намалени spot.

Да се направят:
BK-230
ME-250
SM-270+30 vit
MG-290

Аз чакам WinX да изрази коментар относно това предложение  Grin Roll Eyes

REVIVAL1
noobie

Рейтинг: +1/-1

View Profile Email
« Reply #13 on: May 30, 2019, 10:54:24 AM »

+1
November
Guest
« Reply #14 on: May 30, 2019, 02:36:26 PM »

Намалени spot.

Да се направят:
BK-230
ME-250
SM-270+30 vit
MG-290

Мен не ми бери грижи, за всичко си имам време.
Като си толкова зает защо изобщо започваш?Ако не се лъжа servr-a издържа по 350 дни +/-, кои те кара да бързаш?
Нямате време да играете за това и онова, обаче няколко индивида които за всичко са против изкараха цяла година в сървъра с по 4 героя? (Ще се познаете)
За намаляне на точките и повече ресове първоначално!Против намаляне на ескпа.
Pages: [1] 2
  Print  

Jump to: