November 30, 2021, 02:02:57 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Author Topic: Предлагайте Quests  (Read 18022 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
buratino
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +1/-4

View Profile Email
« Reply #30 on: April 05, 2019, 09:26:38 AM »

Даде човека скип, можело все пак да има пълно щастие на този сървър Cheesy
November
Guest
« Reply #31 on: April 05, 2019, 12:08:17 PM »

Много тъпо решение да се пусне скипа на Зайкани.Само там имаше хора и се биеха за нещо.

Вече можеш да рескаш сървъра и без това махна това за което хората влизаха.
buratino
MUOptinet Player
*

View Profile Email
« Reply #32 on: April 05, 2019, 02:27:35 PM »

Много тъпо решение да се пусне скипа на Зайкани.Само там имаше хора и се биеха за нещо.

Не знаех, че на Worm в dungeon няма никой, да взема да се прежаля да го бия аз
November
Guest
« Reply #33 on: April 05, 2019, 03:25:20 PM »

Кого го интересува итем от worm в този етап от играта е женчо?Вместо да пишете тука до сега щяхте да сте го минали и глупостите които пишете като " Цяла вечер са там" "Цял ден са там" - > Снощи в 12;30 нямаше никой на зайкани / Днес сутринта 9 (За мен това е сутрин) имаше 1 бк. А сега да видим ползата от такъв куест  4 дни всяка вечер между 19:30 до 23:30 имаше битки от по 10 човека. Честито сега скипвайте.  

П.С: Владо следващият път като правиш такива глупости поне влез в сървъра и провери дали наистина е така и виж как хора където играят по 30минути на ден стояха по 3-4 часа за самата битка.

П.С 2: buratino ти сега като имаш макс куести какво ще правиш е приятел? Цял ден съм намерил 2ма да правим дуели.Честити точки Хоферче.
« Last Edit: April 05, 2019, 03:27:52 PM by November » Logged
buratino
MUOptinet Player
*

View Profile Email
« Reply #34 on: April 05, 2019, 05:10:07 PM »

Кого го интересува итем от worm в този етап от играта е женчо?Вместо да пишете тука до сега щяхте да сте го минали и глупостите които пишете като " Цяла вечер са там" "Цял ден са там" - > Снощи в 12;30 нямаше никой на зайкани / Днес сутринта 9 (За мен това е сутрин) имаше 1 бк. А сега да видим ползата от такъв куест  4 дни всяка вечер между 19:30 до 23:30 имаше битки от по 10 човека. Честито сега скипвайте.  

П.С: Владо следващият път като правиш такива глупости поне влез в сървъра и провери дали наистина е така и виж как хора където играят по 30минути на ден стояха по 3-4 часа за самата битка.

П.С 2: buratino ти сега като имаш макс куести какво ще правиш е приятел? Цял ден съм намерил 2ма да правим дуели.Честити точки Хоферче.

Никой не ви пречи да си седите при Зайкана за Бог и да се биете, колкото си искате. Smiley
Но защо аз да страдам от това? Ако не бяха точките,  ми беше все тая. Има и такива хора, единаци  - дето не искат гилдове, партита и тем подобни - работа на собственика на сървъра е да намери баланс между едните и другите, така че да не дава решително предимство само на едните. Аз нямам нищо против като си го харесвате толкова зайкана да ви сложи да  пуска  шареничко  и да си се трепете цял ден там при него гилдовете.
drumnbass
noobie

Рейтинг: +2/-1

View Profile Email
« Reply #35 on: April 05, 2019, 05:21:56 PM »

Значи ревете за куести като ги пуснат ревете за скип?

November
Guest
« Reply #36 on: April 05, 2019, 05:50:08 PM »

Никой не ви пречи да си седите при Зайкана за Бог и да се биете, колкото си искате. Smiley
Но защо аз да страдам от това? Ако не бяха точките,  ми беше все тая. Има и такива хора, единаци  - дето не искат гилдове, партита и тем подобни - работа на собственика на сървъра е да намери баланс между едните и другите, така че да не дава решително предимство само на едните. Аз нямам нищо против като си го харесвате толкова зайкана да ви сложи да  пуска  шареничко  и да си се трепете цял ден там при него гилдовете.
Нещо не мислиш много преди да пишеш? Казах ти,че по цял ден има по 1-2 човека на зайкана и вечер се събира талпа от хора които ходят да се бият.Такива единици винаги могат да си отидят през деня когато няма никой или са 2ма.Каква е ползата от тези куести ако не да събере хора на едно място които да се конкурират.От нашия гилд има човек който си ги мина за 3 часа без да има проблем от когото и да е било.Вие "единиците" щом искате точки ще се биете за тях.Няма никаква логика от тези куести ако се пускат със скипа.

Ако пускат скип да струва поне 1000 кредита на куест !
buratino
MUOptinet Player
*

View Profile Email
« Reply #37 on: April 05, 2019, 07:12:46 PM »

Кредитите са си доста и сега, гледам само няколко човека сме го платили. Иначе за Зайко - опитвах  две нощи, след  3 часа -  винаги парти някакво с ЕЕ поне. После 2 дни проверявах постоянно  - в най-добрия случай някой бие и едно ЕЕ и БК на афк го бъфят нон стоп, но по принцип винаги 3-4 и не са афк, а на мен ми трябват около 3 часа и половина да удържа там, за да мина куеста, просто невъзможно!

Разбирам, че ви е било яко да се трепете там, но това може да се направи  с някой подходящ евент и без да пречите на другите. Както писах, мисля че болшинството все пак ще се опитат да го минат без кредити, така че няма да загубите  нищо
WinX
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +6/-58

View Profile
« Reply #38 on: April 09, 2019, 01:57:04 PM »

Разходи се сега към Таркан 3 да видиш има ли много навалица  Grin Като се пуснаха новите куести имаеше 80-90 онлайн.
Антидотите се събираха за 3-4 часа в най-лошия случай ако започнеш днес утре ги имаш. Зайканите аз не разбрах за къде си бързал , но в момента съм сигурна , че няма и един там. За мен няма проблем дали ще се скипва , но не виждам смисъл да е толкова бързо пуснат скип. То е ясно , че на края на сезона всеки иска да си изхаби кредитите да не изгорят , но тук идеята беше да има какво да си играем.
 Какво ме касае мен , че някой си играе в друг сървър и няма време да дойде да си мине куестите в оптинет Smiley
« Last Edit: April 09, 2019, 02:04:11 PM by WinX » Logged
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +71/-20

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #39 on: April 09, 2019, 07:46:36 PM »

Тука няма правилно решение каквото и да направя все ще има недоволни... иначе сте прави че можеше да изчакам още малко за скипа просто доста хора реваха че на хофа няма да е честно
November
Guest
« Reply #40 on: April 10, 2019, 12:52:19 AM »

И ся ко да праим ние? Седи пак афк в арена цял ден щот мнооооу хора реват.Ми те цял сезон реват ти все си взимаш решения от такива и накрая кат погледнем онлайн седим тия къде не мрънкаме.Първо треаше да идеш до Таркан да си провериш инфото ама нали бързаме да пуснем скипа.Чакат по 5 месеца за куест и после кат го пусне реват,че бил труден ала бала дрън дрън.
chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +18/-48

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #41 on: April 10, 2019, 04:18:27 AM »

И ся ко да праим ние? Седи пак афк в арена цял ден щот мнооооу хора реват.Ми те цял сезон реват ти все си взимаш решения от такива и накрая кат погледнем онлайн седим тия къде не мрънкаме.Първо треаше да идеш до Таркан да си провериш инфото ама нали бързаме да пуснем скипа.Чакат по 5 месеца за куест и после кат го пусне реват,че бил труден ала бала дрън дрън.

Tо заради много реване и аз бях банван за 2 месеца, ама нищо не споменахте тогава... :DDDD
chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +18/-48

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #42 on: April 10, 2019, 04:20:16 AM »

Tо заради много реване и аз бях банван за 2 месеца, ама нищо не споменахте тогава... :DDDD

Също може ли да ми припомниш кои бяха "ревящите" ?
Ryan
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-11

View Profile WWW Email
« Reply #43 on: April 10, 2019, 06:56:17 AM »

Тука няма правилно решение каквото и да направя все ще има недоволни... иначе сте прави че можеше да изчакам още малко за скипа просто доста хора реваха че на хофа няма да е честно

То колко недоволни има че Петьо взима хофа ама уви Cheesy с Йоан и аз горях от реване, за щяло и нещяло. Анални ревльовци ще има винаги.
DarkSun
Forum Legend
**

Рейтинг: +12/-7

View Profile
« Reply #44 on: April 10, 2019, 07:18:34 AM »

Също може ли да ми припомниш кои бяха "ревящите" ?

+1000 HuhHuhHuhHuhHuhHuh??

Всички знаят кои бяха HuhHuhHuhHuh

Някой пусна на жените мухата, че и те трябва да изпитват удоволствие от секса...
Pages: 1 2 [3] 4
  Print  

Jump to: