May 25, 2019, 11:52:49 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: O Kolko Si PROs <TakeItEasy>  (Read 1644 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ANACONDA
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +3/-21

HardToKiLL

View Profile
« Reply #15 on: March 10, 2019, 07:16:33 AM »

Ем аз 3 хофа поне иам на см ама на SaraciN i WinX нещо не ги виждам HuhHuhHuhHuh

Имало едно таралежче, което дишало през гъза си. Вървяло вървяло, седнало и умряло.
WinX
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-36

View Profile
« Reply #16 on: March 10, 2019, 07:27:18 AM »

Да ти казвам ли хофа на na WinX на кой герой го пише от вашия гилд или сам ще се сетиш Smiley както и единя хоф на Сарацин. Само ,че тоя хора не засягат темата за това няма какво да говоря. Мисля ,че разбра какво искам да ти кажа колкото и да мъчиш нещо да измислиш аз тоя сезон съм взела повече хофове от теб на всяка раса. Хайде сега дишай дълбоко, успокой се пии си кафето ако не си спал лягай, че има хоф довечера и не ме занимавай в почивния ми ден с болната си тема хофа.
ANACONDA
MUOptinet Player
*

HardToKiLL

View Profile
« Reply #17 on: March 10, 2019, 07:33:50 AM »

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh?? Милена хоферката познавате ли я Huh  Grin Grin Grin

Имало едно таралежче, което дишало през гъза си. Вървяло вървяло, седнало и умряло.
WinX
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #18 on: March 10, 2019, 07:37:09 AM »

О не изобщо не се смятам за хоферка просто отбелязвам, че имам повече хофове от теб. Хофери са 1 вите 4 места ние с теб по-хубаво да си мълчим. Cool Въпреки ,че ако смятам хофовете ми на мг както ти се смяташ за хофер "с твойте" на см  Roll Eyes 8 …  Roll Eyes 
« Last Edit: March 10, 2019, 07:39:29 AM by WinX » Logged
WinX
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #19 on: March 10, 2019, 08:19:23 AM »

То затова половината сървър ви мрази защото сте номер едно, успех.

Ако се имате за половината сървър да иначе ние нямаме проблеми с нито един гилд както виждате всички си играем задружно, забавляваме си се просто няма за кога да правим нов гилд както вие направихте един от Мусака,Таратор, и Титанс. Защо не си играете играта и да спрете за всяко нещо което вземете да съобщавате къде ли не. Аз взимам ску 3 години ако ровиш из форума няма да намериш да съм го публикувала никъде.
Ryan
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-8

View Profile WWW Email
« Reply #20 on: March 10, 2019, 08:45:12 AM »

FBI с тази Силиконска пасмина няма смисъл да спориш щот води до затъпяване. Видяха се какви прота са, за 2 месеца 4 гилда се събраха заради 1. И понеже пак нищо немогат да направят, прибягват до такива смешни репорти  Grin Grin Grin . А всъщност въпросния дори не е нарушил правилата, но когато 20 мулета наспамят на Владо на човека му писва, макар че има и друга причина която допринесе за бана.

П.п.: Вместо да се мъчите и да давате по 30 40 джока за скай, по-добре ги влагайте във фруити  Grin

Не знам на Владо от кой му писва мисля, че от теб всеки хоф си спам.
-Петър е с shinobi, Петър е с Oposum5, Петър е с Walter Петър е с целият сървър, ама ИП на никой не съвпада.
Радвам се, че ставаш и лягаш с моето име направо съм те побъркал а това е още само началото. Аз от два месеца съм ти отговорил точно на два пъти не виждам смисъл да изпадам в излишни полемики. Мълчанието е злато съм казал.
ANACONDA
MUOptinet Player
*

HardToKiLL

View Profile
« Reply #21 on: March 10, 2019, 02:27:19 PM »

Абе Петьо писал съм един единствен път и по точно миналата неделя на СМ!!!! За елф, камоли бк ми е все тая ако ще по 10 логвай Cheesy
И разликата е там че аз му писах за проверка на ХОФ евент, а не за някви тъпотии че някой ми спамил на лс  Grin
А с тва 2 месеца Петйо, Петйо, повярвай въобще не ме инт. кво прайш ае ГЛ.

niki1223
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #22 on: March 10, 2019, 11:36:35 PM »

Да ти казвам ли хофа на na WinX на кой герой го пише от вашия гилд или сам ще се сетиш Smiley както и единя хоф на Сарацин. Само ,че тоя хора не засягат темата за това няма какво да говоря. Мисля ,че разбра какво искам да ти кажа колкото и да мъчиш нещо да измислиш аз тоя сезон съм взела повече хофове от теб на всяка раса. Хайде сега дишай дълбоко, успокой се пии си кафето ако не си спал лягай, че има хоф довечера и не ме занимавай в почивния ми ден с болната си тема хофа.

Ще си изтриеш ли героя , ако се провери дали лимита ми е взимал хофовете , защото той даже не е логвал моя герой никога ..
November
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +8/-25

View Profile WWW Email
« Reply #23 on: March 11, 2019, 09:14:09 AM »

Ще си изтриеш ли героя , ако се провери дали лимита ми е взимал хофовете , защото той даже не е логвал моя герой никога ..
Ти нямаш хоф как да ти вземе е FBI?

<iframe width="789" height="444" src="https://ERRORyoutube.com/embed/eTa1jHk1Lxc?list=RDw3QW8PVyyNM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allo
niki1223
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #24 on: March 16, 2019, 09:52:06 PM »

Ти нямаш хоф как да ти вземе е FBI?

Какъв FBI те гони е плешив гангстер ?
2mask
noobie

Рейтинг: +0/-1

OutSide , Rockstar

View Profile
« Reply #25 on: March 16, 2019, 10:27:53 PM »

WinX само ти и Райна спамите на админа нормално да ме баннат както каза FBI на човека му е писнало от вас, но това не  фатално за мен.Поне едно разбрах ,че от гилда ICONS никой неможе да играе освен с помощта на свети Петър иначе сте пълна 0 .

FrienDs forever Wink

by Terrorist,TakeItEasy.

WinX
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #26 on: March 17, 2019, 03:13:34 AM »

WinX само ти и Райна спамите на админа нормално да ме баннат както каза FBI на човека му е писнало от вас, но това не  фатално за мен.Поне едно разбрах ,че от гилда ICONS никой неможе да играе освен с помощта на свети Петър иначе сте пълна 0 .

FrienDs forever Wink

by Terrorist,TakeItEasy.

Да бе точно така е ако не беше Петър от гилда одавна щях да съм отишла в неговия гилд както казваш ти добре,че е от Петър от гилда  Huh Cool Shocked Grin Smiley Embarrassed Kiss Kiss Kiss Мойто изказване се опитах да го изкарам много по нелогично от твойто. Иначе Петър си е звездата на сървъра спор няма  Grin
2mask
noobie

OutSide , Rockstar

View Profile
« Reply #27 on: March 17, 2019, 01:51:16 PM »

Спор няма, че си руса. Никъде не пише,че Петър е от вашия гилд.
Sugar
noobie

Рейтинг: +2/-4

View Profile
« Reply #28 on: March 19, 2019, 06:18:58 PM »

Аз даже докато пиша на админа вече се бяха погрижили за теб Cheesy Не си толко важен че да теъгна св занимавам с теб свети МАНГО!
2mask
noobie

OutSide , Rockstar

View Profile
« Reply #29 on: March 19, 2019, 11:31:17 PM »

Защото сте жени, как няма да се оплачете като ви садвах  Cry Cry Cry .
Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: