November 30, 2021, 02:54:02 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  
Author Topic: Скромно предложение относно бц  (Read 27781 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +18/-48

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #45 on: June 02, 2019, 12:49:07 AM »

Петък въобще  не е вариянт, ръй като е работен ден, утре към 16/17:00 или събота... Но ако се изчака още една седмица и се случи подобно нещо, някои играчи може да се откажат Wink
Мда ла ма те хората и в събота/неделя също бачкат? Какво ти пречи петък след бачкане да си цъкаш щот пак нема да тръгне как треа и до събота всичко ще е тип топ....Тей кат го пусне в неделя и сървъра спре 20 пъти утре ко ша викат тогас...

Предлагам сървър да има само събота и неделя, че от понеделник до петък хората работят и е невъзможно.
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +71/-20

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #46 on: June 02, 2019, 01:11:22 AM »

Stealth,Сляп ли си Huh Сървъра и сайта са си окей и са добре защитени погрижил съм се за което мога но за защитата на хакове ,това е друг софтуер който не е на нашият комп за който отговаря дадена фирма на която е платено.
В момента сме поръчали нов от друго място надявам се въпреки че е са почивни дни възможно най бързо да предоставят услугата.
По добре да забавим пускането на сървъра от колкото да е пълно с хакове ....
Sugar
noobie

Рейтинг: +2/-7

View Profile
« Reply #47 on: June 02, 2019, 01:16:19 AM »

Петък въобще  не е вариянт, ръй като е работен ден, утре към 16/17:00 или събота... Но ако се изчака още една седмица и се случи подобно нещо, някои играчи може да се откажат Wink
Мда ла ма те хората и в събота/неделя също бачкат? Какво ти пречи петък след бачкане да си цъкаш щот пак нема да тръгне как треа и до събота всичко ще е тип топ....Тей кат го пусне в неделя и сървъра спре 20 пъти утре ко ша викат тогас...

Предлагам сървър да има само събота и неделя, че от понеделник до петък хората работят и е невъзможно.

Хахахахахахахахахахаха

Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +11/-9

View Profile
« Reply #48 on: June 02, 2019, 08:40:34 AM »

Stealth,Сляп ли си Huh Сървъра и сайта са си окей и са добре защитени погрижил съм се за което мога но за защитата на хакове ,това е друг софтуер който не е на нашият комп за който отговаря дадена фирма на която е платено.
В момента сме поръчали нов от друго място надявам се въпреки че е са почивни дни възможно най бързо да предоставят услугата.
Да не излезе, че ти държа сметка ама след като от тази антихак защита зависи сървъра, не трябва ли да е проверена поне ден преди рестарта за да не се стига дотук?
Иначе съм съгласен, че решението не е да се пусне сървъра незащитен!
DarkSun
Forum Legend
**

Рейтинг: +12/-7

View Profile
« Reply #49 on: June 02, 2019, 09:19:12 AM »

Да не излезе, че ти държа сметка ама след като от тази антихак защита зависи сървъра, не трябва ли да е проверена поне ден преди рестарта за да не се стига дотук?
Иначе съм съгласен, че решението не е да се пусне сървъра незащитен!

Нека те светна в едно нещо. Когато е закупен този софтуер е бил на ниво, обаче както всяка друга технология и вирусите еволюират, и хакерите също. Съгласен съм с Владо, че грешката не е негова и най-вероятно е по-бесен и разочарован от вас, защото той плаща за това. Колкото и човек да е подготвен за нещо, никога не е на 100%. Наясно съм, че по този начин уикенда ви отиде, но няма нужда да го атакувате по този начин. Имайте търпение, защото според мен по-добре бавно но славно, отколкото бързо и калпаво. Желая ви, като стартира сезона, да се забавлявате и хубави емоции.

Някой пусна на жените мухата, че и те трябва да изпитват удоволствие от секса...
WinX
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +6/-58

View Profile
« Reply #50 on: June 02, 2019, 11:36:58 AM »

Много интересно мислене имате Smiley Как може да ви хрумне , че Владо ви разваля уикенда  Grin Grin Grin Той най много иска да стартира без проблеми и кои ви кара да чакате в къщи просто проверявайте сайта през 30-ти на мин. и си ходете кои където си има работа Smiley Виждате ,че се работи по него по тоя начин само го напрягате. Чак заплашвате, че ще се откажете  Grin Ясно, че ви се играе ама айде малко по-човешко отношение.
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #51 on: June 02, 2019, 02:02:40 PM »

Така е момчета и момичета цял уикенд не съм станал от компютъра но не зависи от мен задвижил съм нещата по закупуване на нов антихак.
Atoazra
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #52 on: June 02, 2019, 07:26:36 PM »

Ще може ли малко повече информация като например:

1.Закупен ли е вече новият антиках ?
2.Какъв ще е той и сигурен ли е ?
3.Кога ще се качи новия клиент с новия антихак ?

Поздрави и успех !

MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #53 on: June 04, 2019, 10:14:30 PM »

1.Да платен е 300$
2.Най добрият на пазара в момента (това показа моето проучване)
3/Да по късно днес или утре ще е качен
4.Ще оставим старият като резервен вариант за всеки случай за да не се повтарят такива ситуации както на 1ви юни
Atoazra
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #54 on: June 06, 2019, 02:55:03 PM »

@MU Все още няма качен клиент проблем ли имате или всичко е ОК ?
Да знаем как да се подготвяме за старта или по скоро ще има ли такъв утре ?

MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #55 on: June 06, 2019, 11:41:56 PM »

В момента го тестваме когато имаме финална версия ще я качим не искам да бързаме
RePLaY
Forum Legend
**

Рейтинг: +7/-8

View Profile
« Reply #56 on: July 24, 2019, 04:50:40 PM »

Да се пусне статуята от БЦ 1 до 5 като върнеш Quest-a да пуска random fruit-и, колкото админа прецени. Но правилото да важи и за тези бц-та за времето за връщане на Quest-a.

Hero:RePLaY,RePLaYkA,RePLaY4o   !
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #57 on: July 24, 2019, 06:53:34 PM »

кофтито е че влизат в классацията тея от 1 до 5 Sad и немога да го променя
buratino
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +1/-4

View Profile Email
« Reply #58 on: July 25, 2019, 11:40:03 PM »

кофтито е че влизат в классацията тея от 1 до 5 Sad и немога да го променя

Добре си е така, ако пуснеш да се затваря винаги ще се намерят малоумници да го спират първите минути, а като знам колко внимание обръщаш на  репортите, по-добре да не се прави нищо
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #59 on: July 27, 2019, 01:07:15 AM »

Идеята на тези куести е да отнеме повече време да се минат ( не за 1 ден да ги минете...) последния куест нарочно съм го нарпавил да не може да се мине в момента за да не оказва голямо влияение точките от куестите(свързан е с евента в давиас който ще го пусна примерно другата седмица края)
Относно скип по принцип се пуска като поне 15-20 човека са минали всички куести
Pages: 1 2 3 [4] 5
  Print  

Jump to: