November 30, 2021, 01:19:09 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print  
Author Topic: Скромно предложение относно бц  (Read 27777 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
RePLaY
Forum Legend
**

Рейтинг: +7/-8

View Profile
« Reply #30 on: May 31, 2019, 02:24:09 PM »

Replay4o брато спри да предлагаш малоумни предложения моля Huh

Малоумно предложение?

Говоря за масово меле от над поне 20 души, които се бият в клетка за награда и то не само за 1 бос, тоест не свършва в рамките на 1 минута, но от няколко последователни босове. Насърчаване на PvP и разнообразие.

Sugar, сподели какво те тревожи, изрази градивно мнение, защото коментара ти показва само колко си песимистично и деградивно настроен...  Huh
Зарежи, тя кърви от 2 дни и не е на кеф ти градивен коментар искаш..

Тъпо изказване при положение , че мъжете сте в цикъл веднъж седмично.
А на теб RePLaY искам да ти кажа , когато предлагаш нещо да имаш в предвид , че когато Владо пусна куест да събереш 60 антидота се видя в чудо 24 часа до като не пусна скип да го оставят на спокойствие. Предлагай неща , които са по-лесни от събирането на 60 антидота Smiley

Разбира се, аз давам само основата, както казах това е пример, вече какво да пада от босовете може да се измисли, но идеята ми беше да има МЕЛЕТА, нали все пак е ПвП сървър. Владо трябва да прилага повече работи, защото от другия сървър крадат идеи и предложения от форума тук и ги осъществяват и после що в оптинет няма нищо ново...

Hero:RePLaY,RePLaYkA,RePLaY4o   !
WinX
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +6/-58

View Profile
« Reply #31 on: May 31, 2019, 03:36:21 PM »

Разбирам ти идеята .  А ти разбираш ли ,че хора който не могат да съберат 60 антидота и да се бият 1-2 дена да си минат зайканите няма да ти играят идеите ? За това ми се струват абсурдни знам ги колко играят.
RePLaY
Forum Legend
**

View Profile
« Reply #32 on: May 31, 2019, 03:40:01 PM »

Разбирам ти идеята .  А ти разбираш ли ,че хора който не могат да съберат 60 антидота и да се бият 1-2 дена да си минат зайканите няма да ти играят идеите ? За това ми се струват абсурдни знам ги колко играят.

Ти въобще прочете ли идеята или българския ти е втори език? Идеята е за босове, спаунвани един след друг (може би ще се движат и правят дмг) в клетка в Арена, и с всеки следващ бос да пада по-добра награда, тъй като трудността ще бъде по трудна. За какви антидоти и събирания на итеми ми приказваш?
Това е по-усъвършенствана идея на досегашния WORM, ако искаш отиди и се бии за награда, ако искаш недей...

WinX
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #33 on: May 31, 2019, 04:21:20 PM »

Ще ти го кажа по друг начин.Хора които не могат да минат елементарни куести няма да ти играят по сложните идеи. Тези които са останали да играят са вече работещи хора. Гледат да си реснат героя и да бягат на работа какви мелета какви 5 лева. Да не мислиш ,че в сървъра ще дойдат 100 нови  13-годишни геимърчета да се мелят с чичковците , че си нямат по-интересни игри. Разбери накрая хората вътре в сървъра ресват и са афк отиват на работа няма кои да се меле !!!
RePLaY
Forum Legend
**

View Profile
« Reply #34 on: May 31, 2019, 04:43:02 PM »

Ще ти го кажа по друг начин.Хора които не могат да минат елементарни куести няма да ти играят по сложните идеи. Тези които са останали да играят са вече работещи хора. Гледат да си реснат героя и да бягат на работа какви мелета какви 5 лева. Да не мислиш ,че в сървъра ще дойдат 100 нови  13-годишни геимърчета да се мелят с чичковците , че си нямат по-интересни игри. Разбери накрая хората вътре в сървъра ресват и са афк отиват на работа няма кои да се меле !!!

Ти на тъпа ли се правиш? Все едно казваш, че играчите тук преобладават с негативен коефициент на интелигентност. Ще го кажа по-прост начин, за да разбереш.

Бос №1 се спаунва, убиваш го, след това се спаунва друг бос №2 и тнт. докато не се убие бос №5 и тогава почва да тече таймера. Всеки бос пуска награда, прогресираща (по-добра от предишната).
Разликата от WORM в Dungeon3 и BOSS в Arena клетка, е че те respawn на едно и също място и са няколко боса един след друг, при положение, че се убие предишния.
Ти избираш да отидеш да биеш боса както ти избираш да биеш WORM..  Ще кажеш че от 200 онлайн 10 няма да отидат да се бият ли? 200 души онлайн, 200 афк  Huh Huh

Моля някой да ми каже аз ли не обяснявам добре или тя чете на македонски?

chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +18/-48

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #35 on: May 31, 2019, 06:15:08 PM »

Не говорете от името на другите, моля.
Ryan
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-11

View Profile WWW Email
« Reply #36 on: May 31, 2019, 08:08:12 PM »

Чичковците а така ли  Grin Grin Grin Grin Grin
WinX
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #37 on: May 31, 2019, 09:40:16 PM »

За _A_J_ говорех Smiley
Sugar
noobie

Рейтинг: +2/-7

View Profile
« Reply #38 on: May 31, 2019, 10:56:23 PM »

Чичковците а така ли  Grin Grin Grin Grin Grin

Ми ти си чичка вече бе  Grin
D.Stoev
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #39 on: June 01, 2019, 02:42:48 PM »

Ти на тъпа ли се правиш? Все едно казваш, че играчите тук преобладават с негативен коефициент на интелигентност. Ще го кажа по-прост начин, за да разбереш.

Бос №1 се спаунва, убиваш го, след това се спаунва друг бос №2 и тнт. докато не се убие бос №5 и тогава почва да тече таймера. Всеки бос пуска награда, прогресираща (по-добра от предишната).
Разликата от WORM в Dungeon3 и BOSS в Arena клетка, е че те respawn на едно и също място и са няколко боса един след друг, при положение, че се убие предишния.
Ти избираш да отидеш да биеш боса както ти избираш да биеш WORM..  Ще кажеш че от 200 онлайн 10 няма да отидат да се бият ли? 200 души онлайн, 200 афк  Huh Huh
+1
Моля някой да ми каже аз ли не обяснявам добре или тя чете на македонски?
November
Guest
« Reply #40 on: June 01, 2019, 08:06:29 PM »

Я кога ви казах,че нема да е днескааааа охооо преди 3 дена!Другия петък след бачкане и гас пиленца да бягате босички из градчетата Kiss
3AXAP4ETO
noobie

Рейтинг: +0/-2

View Profile
« Reply #41 on: June 01, 2019, 08:16:33 PM »

Я кога ви казах,че нема да е днескааааа охооо преди 3 дена!Другия петък след бачкане и гас пиленца да бягате босички из градчетата Kiss

Ич да НЕ го пуска.
chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +18/-48

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #42 on: June 01, 2019, 11:01:31 PM »

Петък въобще  не е вариянт, ръй като е работен ден, утре към 16/17:00 или събота... Но ако се изчака още една седмица и се случи подобно нещо, някои играчи може да се откажат Wink

Само не знам тая анкета кога ще се вземат предвид гласовете и кога ще се обяви старта? Да се даде ориентировъчен час...

Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +11/-9

View Profile
« Reply #43 on: June 02, 2019, 12:29:21 AM »

Петък въобще  не е вариянт, ръй като е работен ден, утре към 16/17:00 или събота... Но ако се изчака още една седмица и се случи подобно нещо, някои играчи може да се откажат Wink

Само не знам тая анкета кога ще се вземат предвид гласовете и кога ще се обяви старта? Да се даде ориентировъчен час...

Е то е ясно че старт няма да има и утре, само немога да проумея или не искам да повярвам не знам, найстина ли си е мислил, че старта ще е по-различен от последните години и ше протече гладко и защо не се е погрижил за шибаните атаки. Абе прееба уйкенда на маса народ, защото всичко се оставя за последния момент и после не зависело от него ае стига..
November
Guest
« Reply #44 on: June 02, 2019, 12:36:34 AM »

Мда ла ма те хората и в събота/неделя също бачкат? Какво ти пречи петък след бачкане да си цъкаш щот пак нема да тръгне как треа и до събота всичко ще е тип топ....Тей кат го пусне в неделя и сървъра спре 20 пъти утре ко ша викат тогас...
Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print  

Jump to: