March 22, 2019, 12:23:51 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Некоректност!  (Read 1609 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
brutal32
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« on: November 12, 2018, 11:25:49 AM »

И така, искам да попитам двамата админи каде наруших аз правилата, че см хоф уинър-а е променен? На 53 реса, не бях аз(реала)!!! Може да се види и ИП и всичко. Мин неделя бях на работа и фрто отиде с моя герой HardToKiLL. А вчера аз бях с inFernaL и след това си смених ника на Hard7oKiLL.
И друго нещо, след спечеления последен хоф на PURPLEHAZE, той дойде на следващия хоф с другото си херо IMeanIt, и по време на хофа казах на админа да го провери, а той ми отвърна че итемите от другото му СМ не са пипани??? Т.е. няма проблем да присъстваме и на слефващия хоф стига да не си взимаме итемите от героя който е спечелил хофа? А аз нито съм взимал итем от HardToKiLL, нито съм присъствал на предишния хоф. Имам два фул аа стафа, два чифта крила, пендс рингс по 2, и дори бях с лег сет... това също може да се провери. И накрая щот некъв лалтър или стар бой е ревнал, на мен ми се отнема хофа??? Каде наруших правилата???
Ryan
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +2/-7

View Profile WWW Email
« Reply #1 on: November 12, 2018, 12:10:09 PM »

Здравейте,
Седмицата, която взе HardToKiLL  хофа 51рр е с IP:87.252.180.84 / с локация  България Пловдив.

Тази седмица, която взе inFernaL хофа 53 рр е с IP: ...................../ с локация Германия град Munich, ако бъркам Владо поправи ме !

Поздрави,
WinX
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +1/-19

View Profile
« Reply #2 on: November 12, 2018, 12:53:06 PM »

Сигурно и итемите са били различни . То целия сървър знаеше , че отива отново той на хофа . Не знам , кой го е репортнал , но Владо е прав да му отнеме хофа като ходи с едни и същи итеми един и съши човек. Да не се е хвалил , че пак ще ходи .
brutal32
noobie

View Profile Email
« Reply #3 on: November 12, 2018, 01:02:36 PM »

И отново жените остават не разбрали хахха, ти не четеш ли че итемите са съвсем различни и това може да се провери няма смисл да се коментира, а ИПтата от тази неделя и миналата са съвсем различни с кое да се хваля?
WinX
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #4 on: November 12, 2018, 01:06:27 PM »

Разбирам само едно всеки хоф някой се опитва да прави Владо на шматка и сигурно на човека му писна да се правите на тарикати. Ти как реши , че ще отнеме хоф без да е абсолютно сигурен? Ти даже си си сменил ника и си се похвалил , че пак си взел хоф после ревеш , че някои те репортнал. Grin Ем нормално...

« Last Edit: November 12, 2018, 01:12:20 PM by WinX » Logged
brutal32
noobie

View Profile Email
« Reply #5 on: November 12, 2018, 01:14:26 PM »

Ама шо да не си сменям ника бе Huh Забранено ли е ? Няма кво да ти обяснявам ти си момиче нормално е .
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +70/-19

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #6 on: November 12, 2018, 02:11:26 PM »

Точната дума е тарикатски изпълнения. Хората виждат миналия хоф HardToKiLL е взел хофа.... гледат тая седмица пак той??? няма никво значение че Ryan e играл миналата седмица с героя... ти да си си играл... точно заради такива изпълнения не останаха хора в сървъра само тарикати... чудят се как да заобиколят правилата
Правилото е направено за да се дава шанс и на други да вземат хоф а не едни и същи да взимат хофове и да сменят после имената.
« Last Edit: November 12, 2018, 02:13:35 PM by MU » Logged

Ryan
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +2/-7

View Profile WWW Email
« Reply #7 on: November 12, 2018, 02:41:33 PM »

Владо е прав, че хората виждат само ника. Но всички друго си беше ок.
Така че съгласно с това Жулиен ще изтърпиш наказанието от Влади. Undecided Undecided Undecided
brutal32
noobie

View Profile Email
« Reply #8 on: November 12, 2018, 03:26:42 PM »

По тая логика ако брачеда на петйо земе некст бк хоф примерно и после си смени ника на Ryan2 и на него ли ще му се махне хофа хахахах край. Когато ти казах че ImeanIt е отново на хоф макар че миналата седмица го беше взел с PURPLEHAZE, ти го провери и каза итемите са му по статия герой и той си профължи хофа и за него нямаше проблем? А сега аз даже и не съм  присъствал на предния и директно се маха за тва че съм сменил ник? Какво да направя, като някой гледат само ник и после реват? Ми да влизат чат пат във форума или да питат... както и да е, повече няма да идвам с втори герой на хоф за да може и по слабите да вземат( лалтър, старбой), щом ви удоволетворява такава победа гЛ Wink
brutal32
noobie

View Profile Email
« Reply #9 on: November 12, 2018, 04:58:02 PM »

Hall of fame pk event правила
-Герой, който спечели Hall of Fame турнира, пропуска следващата седмица хофа( предметите му също ). Няма право да идва на хофа с чужд герой.

Итемите не са пипани! А другия герой е също мой? Как заобиколих правилата и се направих на тарикат, ако може само на това да ми се отговори?
Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +1/-1

Stealth

View Profile Email
« Reply #10 on: November 12, 2018, 05:13:08 PM »

Hall of fame pk event правила
-Герой, който спечели Hall of Fame турнира, пропуска следващата седмица хофа( предметите му също ). Няма право да идва на хофа с чужд герой.

Итемите не са пипани! А другия герой е също мой? Как заобиколих правилата и се направих на тарикат, ако може само на това да ми се отговори?

Нали си ги пръснал, да не ти пука! ;]
chasquido
Forum Legend
**

Рейтинг: +8/-42

HallofFame, Йоан

View Profile
« Reply #11 on: November 13, 2018, 01:05:33 AM »

Точната дума е тарикатски изпълнения. Хората виждат миналия хоф HardToKiLL е взел хофа.... гледат тая седмица пак той??? няма никво значение че Ryan e играл миналата седмица с героя... ти да си си играл... точно заради такива изпълнения не останаха хора в сървъра само тарикати... чудят се как да заобиколят правилата
Правилото е направено за да се дава шанс и на други да вземат хоф а не едни и същи да взимат хофове и да сменят после имената.

В началото на сезона на елфи 3 седмици подред сменях ник и стоеше BlackPanda winner?
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +70/-19

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #12 on: November 13, 2018, 08:22:36 AM »

Точно заради такива като теб Йоане - няма да има повече такива неща.

brutal32
noobie

View Profile Email
« Reply #13 on: November 13, 2018, 09:55:49 AM »

Winx-a ти сама каза че всички знаехте че съм аз. Защо никой нищо не каза преди или по време на хофа, а след като го взех даже на другия ден? Тия неща и проверки се правят по време на хоф или същата вечер поне. Значи някой сериозно трябва да е ревнал че Владо да са занимава. Така и в началото се триеха акви ма едни, а на други не, едни ходят 2ри път на хоф, а за други е забранено щот са сменили ник. Владо следвай си правилата, а не всичко в движение да се променя!
И последно да кажа за МИШОКА кокто е ревенал, ако си мъж си признай и може да заповядаш арена с пад и бъклър да те бия ЖЕНА!
WinX
MUOptinet Player
*

View Profile
« Reply #14 on: November 13, 2018, 10:56:52 AM »

Не съм ревнала по време на хофа нито след хофа , защото това по никакъв начин не ме касае. Владо е прав да иска да си запази играчите и да държи правилата да се спазват . Аз когато репортвам някои го правя директно във форума така ,че не си вкарвай филми.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: