January 26, 2022, 10:40:26 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Бога на сървъра !  (Read 8101 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
snaipa
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #15 on: May 11, 2018, 04:35:30 PM »

И така : Владо, gooofyta и т.н. Има супер много теми на репорт в тоя сървър ето ви и една подобна.

http://forum.muoptinet.com/index.php?topic=3439.0

Така в нея е идентично със случващото се тука !!! САМО ЕДИН ЧОВЕК Е КИЛВАН ТАКА СЕ ВИЖДА НА СНИМКИТЕ. И ВЛАДО ОТДОЛУ Е НАПИСАЛ САМО ЕДИН КОМЕНТАР ::: BANNED?HuhHuhHuh?

И така вие тук ми казвате, че при положение, че тоя ГОСПОД сам пише че ми затваря града, вие ми казвате няма причина за бан Huh Е това вече не е смешно то е ПАРОДИЯ!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +71/-20

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #16 on: May 12, 2018, 02:41:05 PM »

Значи да ми вадиш теми от преди 1 година тогава правилото беше друго и заради такива като тбее който ползват правилата  и мен поръчково да банвам хора който не харесват..е не сериозно още повече да ми правиш някви твърдения за някви пари а у ? недосегаем ?

Ето една тема http://forum.muoptinet.com/index.php?topic=3521.0 само 1 човек е килнат и няма бан ? кво ще кажеш Huh
ТОчно заради такива интриганти като теб много мразя като не стане на тяхното и почват да си измислят...

СЛАГАМ ТИ БАН ДА СЕ НАУЧИШ ЧЕ КАТО НЕ СТАНЕ НА ТВОЙТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕРЕШ НА ИМЕТО НА СЪРВЪРА !!!!
Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: