September 21, 2018, 11:01:35 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Aquagold Crossbow инфо  (Read 1951 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Goofy
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +8/-1

[pash0] [Goofy]

View Profile
« Reply #15 on: May 10, 2018, 05:55:45 PM »

Просто изразих мнение. Не съм искал да му заменят нищо. Просто трябва да я направят по-достъпна защото дисбаланса е явен.
WinX
noobie

Рейтинг: +1/-3

View Profile
« Reply #16 on: May 10, 2018, 06:07:55 PM »

Аз те разбирам , че си се издразнил . Той определено с много тъп надпис я беше поставил там .  Grin
Goofy
MUOptinet Player
*

[pash0] [Goofy]

View Profile
« Reply #17 on: May 10, 2018, 06:35:32 PM »

Изобщо не съм се издразил. Просто ми се струва дебилно толкова значим предмет да е толкова рядък и си изразих мнението.
drumnbass
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #18 on: May 10, 2018, 06:39:55 PM »

От къде ще пада сега аквата?
November
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +1/-1

View Profile Email
« Reply #19 on: May 10, 2018, 06:59:37 PM »

Аз не разбирам защо пък аджеба аквата трябва да пада от уорма? Слагайте е в БОКС+4 ,върнете на пича оръжието и всички доволни.Ако ли не махнете ЕКСЛ аква изцяло от играта и да играем с други оръжия  Angry
Goofy
MUOptinet Player
*

[pash0] [Goofy]

View Profile
« Reply #20 on: May 10, 2018, 07:08:28 PM »

Аз не разбирам защо пък аджеба аквата трябва да пада от уорма? Слагайте е в БОКС+4 ,върнете на пича оръжието и всички доволни.Ако ли не махнете ЕКСЛ аква изцяло от играта и да играем с други оръжия  Angry
+1, или пада само то Worm, или изобщо не пада. Не може цял сървър да се надява да му падне в BC най-важния предмет - това е абсурд
November
MUOptinet Player
*

View Profile Email
« Reply #21 on: May 10, 2018, 07:38:17 PM »

+1, или пада само то Worm, или изобщо не пада. Не може цял сървър да се надява да му падне в BC най-важния предмет - това е абсурд
Ако пада само от него какъв е шанса на 85% от играчите да си набавят този предмет? Както си е оригинално да пада в бокс +4 и тва е.
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +68/-12

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #22 on: May 10, 2018, 09:12:40 PM »

Идеята е аква бола да се вкара в бокс +5 като се добаввят нови предмети в бокс+5
Това е силен бол така че на този етап е дислабанс да се допусне в игра бктата ще ходят с пръчките на хоф а елфите с ексл акви ?

November
MUOptinet Player
*

View Profile Email
« Reply #23 on: May 10, 2018, 09:53:28 PM »

Идеята е аква бола да се вкара в бокс +5 като се добаввят нови предмети в бокс+5
Това е силен бол така че на този етап е дислабанс да се допусне в игра бктата ще ходят с пръчките на хоф а елфите с ексл акви ?
Ако ще го добавиш в бокс +5 съм с 2 ръце за да бъде премахнат сега! Но ако ще го добавяш в уорма съм против да се маха от мобите!
Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to: