January 26, 2022, 09:25:03 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Промяна на ХОФ Класацията  (Read 5617 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +71/-20

MU Animator xD

View Profile Email
« on: March 06, 2018, 11:04:27 AM »

Имам идея да се промени хоф класацията защото в момента само ако вземеш първо място ти се брой .
Новото да бъде така
Ако вземеш
 Първо място взимаш 3 точки
 Второ място взимаш 2 точки
 Трето място взимаш 1 точки

Какво ще кажете ?
Ek3eKyToP
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile Email
« Reply #1 on: March 06, 2018, 12:16:44 PM »

+1  Wink
Jesus
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +0/-13

Ryan

View Profile Email
« Reply #2 on: March 06, 2018, 12:54:22 PM »

+1
Ek3eKyToP
noobie

View Profile Email
« Reply #3 on: March 06, 2018, 01:31:13 PM »

Вече е късно, но предлагам след рестарта да се направи един евент, който първи достигне 15точки да получава 2,3 joc11 или определен брой боксове.
Jesus
MUOptinet Player
*

Ryan

View Profile Email
« Reply #4 on: March 06, 2018, 07:55:54 PM »

Имам идея да се промени хоф класацията защото в момента само ако вземеш първо място ти се брой .
Новото да бъде така
Ако вземеш
 Първо място взимаш 3 точки
 Второ място взимаш 2 точки
 Трето място взимаш 1 точки

Какво ще кажете ?

Предлагам ти следното:
Балансирай всички герои за да няма слаб герой и след всеки ХоФ да се направи Гранд Хоф.
Тоест какво искам да кажа: Победителите от всички раси Бк,Мг, См, елф да се бият бият всеки срещу всеки и да се определи победител на гранд хоф, който е с най много победи по между четиримата играчи той е winer.
danielooss
noobie

View Profile Email
« Reply #5 on: March 06, 2018, 08:34:16 PM »

така искам да предложа нещо което бях предложил и предния сезон,относно ток4ите на хоф предложението ми е следното.1во да се показват във сайта със бронзови и сребърни то4ки както се показват и златните  кой колко 2 и 3 места е спе4лил,със сребърни и бронзови то4ки, не да са скрити както сега със малки медали във  профила на аццто 2ро- първите места пак да се то4куват със една то4ка както си е било до сега. мисля 4е така ще е най справедливо !!
Ek3eKyToP
noobie

View Profile Email
« Reply #6 on: March 07, 2018, 12:19:13 PM »

Съгласен съм за гранд хофа, но елф срещу бк от близък бой мисля че няма шанс.
По скоро може да се направи пак по раси. Например Първите 4-ма от всяка раса след хофа да се бият всеки срещу всеки. Така всяка раса ще има гранд победител.
drumnbass
noobie

Рейтинг: +2/-1

View Profile Email
« Reply #7 on: March 08, 2018, 03:07:10 PM »

За 1во място трябва да се дават 4 или 5 точки защото  победителят следващата седмица почиваш а 2рия печели 2точки и следващата седмица ако взема пак 2ро място ще има 4.И така се получава че някой с 2ри и 3ти места има повече точки от играч който взима хофове но му се налага да почива.Гранд хофа също е много добра идея играл съм такъв сървар и там елфа имаше право да се мести проблема  там е смто.
Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +11/-9

View Profile
« Reply #8 on: April 03, 2018, 01:30:52 PM »

Предлагам ти следното:
Балансирай всички герои за да няма слаб герой и след всеки ХоФ да се направи Гранд Хоф.
Тоест какво искам да кажа: Победителите от всички раси Бк,Мг, См, елф да се бият бият всеки срещу всеки и да се определи победител на гранд хоф, който е с най много победи по между четиримата играчи той е winer.

Не знам как се представяте, че може да се постигне баланс между 30к кръв БК и 5к кръв СМ??
« Last Edit: April 03, 2018, 07:17:50 PM by MU » Logged
MU
Server Administrator
MUOptinet Owner
Forum Legend

Рейтинг: +71/-20

MU Animator xD

View Profile Email
« Reply #9 on: April 03, 2018, 07:18:06 PM »

няма как да стане баланс ....
Jesus
MUOptinet Player
*

Ryan

View Profile Email
« Reply #10 on: April 04, 2018, 07:07:34 PM »

Предлагам ти следното:

Не знам как се представяте, че може да се постигне баланс между 30к кръв БК и 5к кръв СМ??

Ех този Ники бе...  как Usoop(СМ) биеше  бк и мг елф ? ама толкова сте и прота на СМ тата :DТелепорт, Ток и флейм.
Stealth
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +11/-9

View Profile
« Reply #11 on: April 04, 2018, 08:23:34 PM »

Щом някой те е бил със СМ (надявам се да не е на тези  ресове (60+) щото е направо срам) значи толко си и ти про...  Grin
Jesus
MUOptinet Player
*

Ryan

View Profile Email
« Reply #12 on: April 07, 2018, 08:14:37 AM »

Давам пример само Ники, в конкуренцията на оптинет  и то преди 5 години, аз не съм казвал че някога съм про, всеки може да влезе в историята на HoF и да види BK. Ryan, аз говоря с факти.

П.С. не са газирай за игри, другият сезон те чакам да си ги бием.

Поздрави,
Pages: [1]
  Print  

Jump to: