August 15, 2022, 09:15:20 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Нека всеки един редовен потребител в форума влезе в "Редактирай профила >> Профил " и впише своите герои с които играе в >> "Личен Текст:" !

Home   Help Search Calendar Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kill пред tarkan  (Read 5462 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
KARAMANSKI
noobie

Рейтинг: +0/-0

View Profile
« on: December 27, 2017, 08:12:28 PM »

Владо, пусни му на това момче 12 часа почивка да се научи за следващия път, че има правила в тоя сървар.

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=viu1514397905o.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=viu1514397927l.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bwy1514397764f.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=rgh1514397869w.jpg
November
Guest
« Reply #1 on: December 28, 2017, 05:00:47 PM »

Ти си murder какво се оплакваш,че те бият отделно провокираш  Huh Ебати женчовците Kiss Червило за коледа е трябвало да ви подарят.
3x7r3m1s7a
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-2

View Profile Email
« Reply #2 on: December 29, 2017, 12:07:35 AM »

Крайно време е тази амеба да почива ..
DarkSun
Forum Legend
**

Рейтинг: +12/-7

View Profile
« Reply #3 on: December 29, 2017, 03:12:34 PM »

Е това си е за почивка

Някой пусна на жените мухата, че и те трябва да изпитват удоволствие от секса...
KARAMANSKI
noobie

View Profile
« Reply #4 on: December 29, 2017, 09:07:19 PM »

Така, за големия разбирач November:

1. Пета точка от правилата - "Нямате право да затваряте град.(Масов кил пред вход/изход на град)". ? Никъде не видях в скоби да пише "не важи за мърдери или килъри, тях можете да ги килвате спокойно"
2. Вижда се ясно на снимите, че килва и другите 2ма от партито, а те не са мърдари, ама това не го забеляза ?
3. Къде видя, че провокирам бе, мише ? Снимка не видях с моя провокация.

П.П. Този пост не е оплакване, а е с цел бавноразвиващите се като този( явно и ти) да научат правилата и да ги спазват, както правим останалите! Като си некомпетентен, не се обаждай!
3x7r3m1s7a
MUOptinet Player
*

Рейтинг: +4/-2

View Profile Email
« Reply #5 on: December 29, 2017, 10:28:34 PM »

Както и мен преди месец ме чакаше по-надолу от входа в икарус, не беше по-различно, но нямаше наказание, обаче сега просто си плаче за една 24ка ..
November
Guest
« Reply #6 on: December 30, 2017, 09:33:09 PM »

Имате късмет,че не ходя по инвазии иначе само паяците ще биете мишоци.Таркан има 2 входа вие сте 3ма нарочно минаваш от там за да те убият.Имаш път и от стадиум това,че всячески се опитвате да изкарате някой друг виновен само защото вие сте ПУТКИ си е ваш проблем!  Kiss Слагайте червило и ревете за всеки килл напревен ви
November
Guest
« Reply #7 on: December 30, 2017, 09:35:27 PM »

За да ти обясна как е станала цялата случка:

Ти и твоите приятелки (Курви) сте били пича докато сте били 3в1 после са дошли неговия гилд ебал ви е и нарочно снимки в форума Cool Много сте жалки Kiss
KARAMANSKI
noobie

View Profile
« Reply #8 on: December 31, 2017, 12:12:16 AM »

Какъв късмет имаме бе, мишок!? Ходи да му оставиш червило по топките на ония "пич" и недей да ми разказваш някакви приказки от 1001 нощи. Това било станало, онова било станало. Снимка имаш ли бе, путьо или само лъжеш като циганин( какъвто може би си ), и някакви цигански истории можеш да разказваш, паляк смешен! ТОВА Е ЗА БАН! Има го в правилата! Аз не съм виновен, че ти и твоя пич сте бавноразвиващи и не можете да четете(а пък колко си измисляте, това е друга работа вече). Колкото и да ми се обясняваш като третокласничка, и да ми показваш какво мръсно циганче си, факта е на лице! Отбивай в ляво и ходи да се гушкате с "тоя пич", и да си се червирате, явно ти харесва Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: